DSB

Брошурувальники (Біндери) Брошурувальники (Біндери)


Для зручності зберігання, систематизації та пошуку документів, біндер (брошурувальник) скріплює листи паперу в охайну пачку. В залежності від типу пристрою, з’єднання виконується на металеві або пластикові пружини.

Перейти
Заокруглювачі кутів, висічки Заокруглювачі кутів, висічки


Заокруглювачі кутів призначені для фінішної обробки — скруглення кутів — візиток, буклетів, листівок і різноманітної поліграфічної продукції з паперу чи картону. У нас представлені моделі для офісів та типографій по низькій ціні.

Перейти
Різаки для паперу Різаки для паперу

 

Кожен, хто стикався із завданням різки паперу, фотопаперу, плівки чи картону, знає, як складно це зробити простими підручними засобами точно та охайно. Найкращий вихід — використання спеціальних тримерів, різаків, гільйотин. У нас представлені ручні та професіональні пристрої різного типу.

Перейти
Шредери (Знищувачі паперу) Шредери (Знищувачі паперу)


Захистіть інформацію і персональні дані, придбавши знищувач паперу (шредер) — офісне обладнання, яке можна купити у нас за помірну ціну. Замовте товар на сайті або зателефонуйте нам, якщо потрібна допомога з вибором варіанту.

Перейти
Сортувати по
Висічка під кредитні картки 86*54 з заокругленими кутами D-011 (шт.) Висічка під кредитні картки 86*54 з заокругленими кутами D-011 (шт.)
2 161,32 грн
Висічка для ПВХ під кредитну картку 85,5*54 з заокругленими кутами D-0012 (шт.) Висічка для ПВХ під кредитну картку 85,5*54 з заокругленими кутами...
6 521,76 грн
Тример cutMARK Villen Тример cutMARK Villen
515,76 грн
Знищувач документів DSB AF75, з автоподачею (шт.) Знищувач документів DSB AF75, з автоподачею (шт.)
8 792,00 грн
Підпишіться на новини
Отримуйте тільки корисні посилання і новини про наші знижки! Ми не займаємось розсилкою спаму!