Новітні принтери від HP відмовляються друкувати через відсутність підписки на чорнила

17.06.2020

Постраждавшим від неочікуванної та неприємної ситуації виявився  твіттер-користувач Райан Салліван. Не розуміючи що відбувається, Райан просто побачив на своїй кредитці списані платежі від компанії виробника його недавно придбаного принтера - HP, з позначкою 'InstantInk' по $ 4,99 на місяць. Райан не знав, для чого ці платежі - і скасував їх. І незабаром друкуючи на  принтері Райан помітив на екранні   таке повідомлення.

 

помилка через скасування підписки intant ink

Власник принтера написав в своєму Twitter-аккаунті, що вперше в житті потрапив в подібну ситуацію. Принтер начебто є, він не поламаний, заправлений - але не працює. 

У коментарях під твітом користувачі соціальної мережі пояснили, що він був передплатником програми HP Instant Ink, яка пропонує різні «тарифи на друк», починаючи з безкоштовного тарифу (15 сторінок в місяць) і закінчуючи тарифом у 20$ за 700 сторінок друку в місяць! Тобто Ви платите фіксовану суму кожен місяць - і друкуєте скільки завгодно сторінок в рамках передплаченного вами тарифу, а HP зобов'язується заправляти Ваш принтер по закінченні чорнил в ньому. Насправді для деяких власників це може бути і справді вигідна пропозиція, яке дозволяє заощадити до 50% суми (за розрахунками HP).

Українським користувачам нових принтерів від HP можна не боятись що дана неприємність може трапитись з ними, адже дана послуга просто не працює на території нашої країни.

Список країн які підримуються на данний момент.

Сподобалось? Поділіться з друзями!

Коментарі до запису
Дивно, але ніхто не залишив жодного відгуку.
Ви можете стати першим!
Написати коментар
44 + ? = 49